Formularz zamówienia oprogramowania dla stomatologii incomDENT
parallax background
 
 

Skorzystaj z formularza zamówienia oprogramowania incomDENT:

Zyskuj na czasie i kontroluj pracę swoją i swojego gabinetu stomatologicznego! Kup licencję na funkcjonalny program incomDENT! Aby zakupić licencję oprogramowania wystarczy wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić do działu realizacji zamówień pod numer telefonu – 68 419 01 02. Zamówienie złożysz też mailowo pod adresem [email protected].

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pawła Wasylewicza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą incomtech Paweł Wasylewicz z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Kraljevska 42/10, 65 – 945 Zielona Góra, zwanego dalej incomtech Paweł Wasylewicz, w celu realizacji zamówienia dotyczącego oprogramowania wspierającego pracę gabinetu stomatologicznego incomDENT zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą. Wyrażam także zgodę na umieszczenie ww. danych w bazie danych prowadzonej przez incomtech Paweł Wasylewicz, w celu ewidencji i identyfikacji osób, których dotyczą zgodnie z warunkami określonymi w ustawie.

  Zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy, zwłaszcza o prawie dostępu do swoich danych osobowych umieszczonych w bazie i ich poprawiania.

  Jednocześnie incomtech Paweł Wasylewicz dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, nie poddaje danych dalszemu przetwarzaniu. Udostępniane dane są przetwarzane zgodnie z ustawą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania, czyli zapewnienia obsługi klienta, zarządzania licencjami programu, zarządzania aktualizacjami programu oraz pełnienia pomocy zdalnej.

  Przedstawiona oferta, ze względu na jej przedmiot i wykorzystanie oprogramowania w prowadzeniu przedsiębiorstwa o określonym profilu działalności, skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców niebędących konsumentami w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa.

  Privacy Preference Center

  Google Tag Manager

  Ciasteczka niezbędne do analizy zachowań na stronie internetowej.

  google.com