Polityka prywatności - incomDENT

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma innovative computer technologies Paweł Wasylewicz z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Krośnieńska 3, lok. 15, 20, adres rejestracyjny firmy: ul. Kraljevska 42/10, 65-945 Zielona Góra, email: [email protected], tel. 575 653 393.

Administratorem danych osobowych jest Paweł Wasylewicz, ul. Kraljevska 42/10, 65-945 Zielona Góra, [email protected].

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych. Dane osobowe zbierane są w momencie, gdy korzystacie Państwo ze strony internetowej www.incomdech.eu. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej www.incomdent.eu oraz prowadzenie kampanii marketingowych remarketingu w ramach kampanii Google Adwords oraz piksel Facebooka. Dane osobowe przesłane za pomocą formularza kontaktowego posłużą jedynie w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz. Dane osobowe zbierane są w momencie, gdy korzystacie Państwo ze strony internetowej www.incomdent.eu. Informacje przesłane do firmy innovative computer technologies Paweł Wasylewicz za pomocą formularza zamówienia wykorzystane będą do realizacji procesu sprzedaży oraz licencjonowania oprogramowania dla stomatologii incomDENT.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.incomdent.eu jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii wymienionych celów przetwarzania. Profilowanie użytkownika używane jest w Google Analytics oraz Google AdWords. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy o odpowiednie skonfigurowanie Państwa przeglądarki internetowej.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy z administratorem ochrony danych w firmie incomtech: Pawłem Wasylewiczem, [email protected], ul. Krośnieńska 3, lok. 15 i 20.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Dane licencjobiorcy będą przechowywane zgodnie z warunkami zawartymi w licencji oprogramowania incomDENT.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.. Posiadacie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uważacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych w firmie innovative computer technologies Paweł Wasylewicz narusza przepisy rozporządzenia RODO.