O programie - oprogramowanie dla stomatologii incomDENT
parallax background
 
 

incomDENT to unikalne i funkcjonalne oprogramowanie dla stomatologii! Nasz produkt został stworzony w oparciu o wieloletnią współpracę i długotrwałych konsultacjach z gabinetami stomatologicznymi z całej Polski. Wysłuchaliśmy stomatologów i zaprojektowaliśmy specjalistyczne oprogramowanie tylko dla nich. To odpowiedź na zapotrzebowanie każdego gabinetu dentystycznego.
Zapraszamy do zapoznania się funkcjonalnością naszego programu, a w razie pytań – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.
To jeszcze nie wszystko! Zachęcamy do darmowego przetestowania systemu incomDENT. Otrzymasz szansę sprawdzenia, jak nasz system radzi sobie w trudnych warunkach i w Twoim gabinecie. Dostajesz aż 30 dni darmowych testów, podczas których możesz sprawdzić wszystkie funkcje naszego oprogramowania. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz na swoim komputerze wersję demonstracyjną – pobierzesz ją strony pobieranie oprogramowania incomDENT. Zobacz, dlaczego warto korzystać z naszego oprogramowania. incomDENT to…

Niezależnie od tego, z jakiego sprzętu i oprogramowania korzystasz, nasz system wsparcia dla stomatologii incomDENT uruchomisz bez problemu na każdym z nich. Oprogramowanie jest gotowe do pracy na systemach WindowsMacintosh (Mac, Mac OS, Mac OS X) oraz Linux. Wystarczy, że zainstalujesz incomDENT na swoim komputerze i już możesz cieszyć się jego funkcjonalnością, bez dodatkowych aplikacji!

Wszyscy Twoi pacjenci będą zawsze pod ręką! incomDENT to wygodna, intuicyjna i elektroniczna alternatywa dla standardowej (papierowej) kartoteki. Nasz system został zaprojektowany tak, abyś mógł szybko i sprawnie wyszukać potrzebne dane i mógł je wykorzystać. W kartotece znajdziesz wszystkie, potrzebne Ci informacje, takie jak stan pacjenta, ostatnie leczenie, dane i numer kontaktowy.

incomDENT daje również łatwy w użyciu i przejrzysty diagram zębowy, który umożliwia prowadzenie graficznego rejestru stanu uzębienia pacjenta oraz wykonywanych czynności. Diagram można w prosty sposób dostosować do specyfiki pracy gabinetu, wprowadzając na przykład własne oznaczenia, takie jak etykiety czy kolory.

Oprogramowanie incomDENT posiada wbudowany terminarz, ułatwiający zarządzanie czasem Twoje pracy i czasem pracy Twojego gabinetu. Zapomnij o wertowaniu stosów kartek i zeszytów! Nasze rozwiązanie umożliwia szybkie zapisywanie nowych wizyt. Terminarz ułatwia zarządzanie czasem poprzez widok dzienny lub tygodniowy dla jednego bądź grupy lekarzy. Dodatkowo system podpowie Ci, kiedy masz wolne godziny. Dzięki temu sprawniej zapełnisz cały harmonogram i umówisz nowych pacjentów. Harmonogram pracy gabinetu stomatologicznego można ustalać indywidualnie dla każdego lekarza.

Oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych incomDENT daje możliwość powiadamiania pacjentów za pomocą wiadomości sms i e-mail o zbliżającej się wizycie. Od teraz nie musisz dzwonić do każdego pacjenta osobiście, o wizycie przypomni mu nasz program komputerowy. Wystarczy, że ustawisz wcześniej spersonalizowaną wiadomość i czas wizyty, a incomDENT zajmie się resztą.

Wysyłka powiadomień SMS realizowana jest przez zewnętrzne systemy wysyłki wiadomości, takie jak: www.serwersms.pl, www.smsapi.pl, czy www.gatesms.eu. Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji za korzystanie z tych powiadomień!

incomDENT to wsparcie dla każdego gabinetu stomatologicznego! Nasz program umożliwia wystawianie oraz drukowanie recept, które są w pełni zgodne z wymogami NFZ. Funkcja ta pozwala na wydrukowanie recepty zarówno na posiadanych już drukach, jak i pełne wydrukowanie recepty bezpośrednio z programu. incomDENT umożliwia wprowadzanie numerów recept zakresami lub poprzez plik xml, pobierany bezpośrednio ze strony NFZ.

Nasz system incomDENT jest połączony z serwerem rządowym, co umożliwia integrację z systemami, takimi jak eWUŚ. Dzięki temu otrzymasz możliwość szybkiego sprawdzania statusu ubezpieczenia swoich pacjentów. Możesz to robić ręcznie lub automatycznie – wystarczy jedno kliknięcie myszką!

Nasza firma oferuje bezpłatną pomoc i wsparcie dla każdej wersji naszego oprogramowania dla gabinetów stomatologicznych – incomDENT. Wystarczy, że posiadasz aktywną licencję i jesteś licencjonowanym użytkownikiem, a możesz zapomnieć o wszystkich problemach. Firma incomtech zapewnia bezpłatną pomoc zdalną , a w tym szybką diagnozę i naprawę systemu przez internet lub telefon (jeśli Twój gabinet nie jest podłączony do sieci).

Oprogramowanie pomocy zdalnej instaluje się automatycznie z oprogramowaniem incomDENT. Jest ono również dostępne oddzielnie na naszej stronie firmowej – pomoc zdalna incomDENT.

Wymagania oprogramowania incomDENT

  • Oprogramowanie do poprawnej pracy wymaga środowiska java w wersji co najmniej 6.20.
  • Środowisko java dostępne jest na stronie internetowej http://www.java.com/pl/download/
  • Program dostosowany jest do ekranów komputerowych o minimalnej rodzielczości 1024x768
  • Funkcja aktualizacji statusu eWUŚ do poprawnej pracy wymaga połączenia internetowego
  • Funkcja automatycznej aktualizacji oprogramowania incomDENT wymaga połączenia internetowego
  • Funkcje wysyłania powiadomień SMS wymagają połączenia internetowego

Pomoc zdalna

  • Pomoc zdalna oprogramowania wymaga pobrania i uruchomienia aplikacji e-incomtech - pobierz - 7 MB
  • Przed przystąpieniem do zdalnej pomocy technicznej prosimy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 690 009 393.
  • Z bezpłatnej pomocy zdalnej mogą skorzystać użytkownicy posiadający aktywną usługę aktualizacji incomDENT.
  • Pomoc zdalna Teamviewer - TeamViewer